Karjera

Mūsų filosofija
Esame  atsakinga profesionalų organizacija, padedanti įgyvendinti savo idėjas ir įgyti pripažinimą.

Mūsų filosofija yra vykdyti ilgalaikį nuolatinį komandos formavimo procesą.  Visuomet dairomės talentingų žmonių, nes gerai žinome, kad mūsų veikloje aukšta kokybė pasiekiama tik komandinio darbo dėka. Visad kreipiame dėmesį į išsilavinusius ir patyrusius asmenis, kurie yra geriausi savo srities žinovai.  

Kokybė
Neslepsime, kad kokybės standartai keliami mūsų darbuotojams ir partneriams yra aukšti. Siekiame pritraukti pačius  talentingiausius ir atsakingiausius darbuotojus.

Partnerystė
Siekiame partnerystės su darbuotojais, pagrįstos darbo sutartimis, autorinėmis sutartimis, jungtinės veiklos sutartimis ar kitomis teisinėmis formomis su panašiai mąstančiomis organizacijomis ar asmenimis, kurie turi tas pačias vertybes ir pasiruošę kartu su mumis priimti iššūkius.  

Siekiant gerinti atliekamų paslaugų  kokybę bei tikintis sinergijos efekto, esame atviri kooperacijos pasiūlymams. Taip pat esame pasirengę įtraukti į savo duomenų bazę kompanijas ar individualius asmenis, kurie galėtų būti potencialiais partneriais ar darbuotojais netolimoje ateityje rengiant ir įgyvendinant bendrus projektus.  

Jei Jus ar Jūsų įmonę domina galimybė priimti iššūkius kartu su mumis maloniai prašome siųsti trumpą prisistatymą elektroniniu paštu info@veproc.lt